prvne obleceni

3. února 2011 v 18:27 | miska,nelik
Růžová kočička

V USA je velmi populární móda sexy kostýmků, běžně se v nich chodí na party a narozeninové oslavy. Tento trend se pomalu dostává i k nám, ale mnoho lidí se svým způsobem staví proti. Důvodem je fakt, že nedokážou rozlišit obleky ze sexshopu a sexy kostýmky.
Přitom je v nich rozdíl veliký. Sexy kostýmky působí především roztomile, a proto by neměly chybět v žádném šatníku. Rozhodně to není žádnésex related oblečení, ale kostýmek na oslavy a párty. Samozřejmě, že se v sexy kostýmku bude žena mužům v okolí líbit, ale ačkoliv jsou některé modely odvážnější, nikdy neodkrývají to, co by se na veřejnosti odkrývat nemělo.
Kostýmky se skládají z několika částí. K základním šatům patří různé doplňky jako například plyšová ouška, svatozář nebo třeba křídla. Pokud není u kostýmku uvedeno jinak, tak je to vše v ceně kostýmku.
V nabídce je plno zajímavých kostýmků a mě nejvíce zaujali sexy kostýmky andělů. Pokud se vám ale zrovna andělé nelíbí, podívejte se do dalších kategorií, kde naleznete víly, pirátky, zajíčky a koťátka, čertice, pohádkové bytosti, ale i školačky, námořnice a spoustu dalších kostýmků.
Sexy kostýmky jsou ale i skvělým námětem na originální dárky. Vdává se kamarádka a vy nevíte, co vybrat jako dárek na rozloučenou? Chcete něco, co si rozhodně zapamatuje? Můžete jí pořídit sexy kostýmek služebné, abyste jí připomněli, do čeho se žene.
Sexy kostýmky jsou záležitost, která se u nás ještě moc nerozšířila a já si myslím, že je to škoda. Možná za to může určité smýšlení společnosti, že cokoliv má v názvu sexy, tak je svým způsobem tabu. Ale koukněte na fotografie kostýmků, myslíte si, že nějakým způsobem pohoršují? Nebo vám přijdou krásné a roztomilé jako mně?
Internetový obchod Sexy-kostýmky.cz nabízí celou řadu kostýmků, ale seženete tam i clubweary, což je specializované oblečení na party.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

jakou rasu pejska mela prava blndynka?

boxer 25% (1)
jezevčík 25% (1)
kolie 0% (0)
čivava 25% (1)
maltezáček 25% (1)
bišonek 0% (0)
husky 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama